Happy Socks

Happy Socks Męskie skarpety Big Dot Gift Box, grantowy

Happy Socks Męskie skarpety Big Dot Gift Box, grantowy
  • 5 gwiazdy, oparte na 1 głosów
  • Przyjemne w dotyku dla Twoich stóp: Happy Socks są wykonane z wysokiej jakości bawełny, który przez cały rok – zimą, wiosną, latem i jesienią – przytulne dopasowanie i oddychający komfort dla Twoich stóp.
  • Wybrane wzory: Wybierz spośród naszego szerokiej gamy wzorów, z punktami polki, paskami, argyle i tematami, takimi jak jedzenie, Boże Narodzenie, urodziny i wiele innych.
  • Kolorowe, kolorowe i radosne: Nasze skarpety są dostarczane w oryginalnym opakowaniu prezentowym, zawierającym kilka par, z których każdy ma inny wzór z tym samym schematem kolorów, wszystkie są objęte tym tym samym tematem.
  • Od swobodnego do szalenia: Nasze skarpety dla mężczyzn i kobiet najlepiej pasują do wszechstronnych, codziennego stroju do pracy lub w czasie wolnym, na dzień i w nocy i można je nosić ze sneakersami lub innymi butami rekreacyjnymi; wybierz spośród dwóch rozmiarów, 36-40 lub 41-46.
  • Jakość i kreatywność: Happy Socks składają się z 68% bawełny, 30% poliamidu i 2% elastanu; każda skarpeta łączy w sobie najwyższej jakości materiały z najbardziej kreatywnymi motywami, które znajdziesz dla Twoich stóp.
15,40 €
Oszczędzasz 1,54 € (9%)Zobacz na AmazonKup teraz
Cena Amazon od 2023-10-15 20:53Ceny i dostępność produktów są aktualne na podany dzień/godzinę i mogą ulec zmianie. Wszelkie informacje o cenie i dostępności wyświetlane na Amazon w momencie zakupu będą miały zastosowanie do zakupu tego produktu.
Oceń ten produkt

Dostępne w tych krajach

Happy Socks Męskie skarpety Big Dot Gift Box, grantowy

Happy Socks Męskie skarpety Big Dot Gift Box, grantowy

15,40 €

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również


Klienci którzy kupili ten produkt kupili również

Happy Socks Męskie skarpety Big Dot Gift Box, grantowy Recenzja

Napisać recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Powiązane Wyszukiwania